Nočná letná záhrada

img1

Teplé letné večery sa najlepšie trávia v záhrade či už s rodinou alebo priateľmi. Ak patríte k tím, ktorí si aj túto príležitosť radi užijú a skrášlia, máme pre vás zopár tipov ako si skrášliť večernú záhradu.

Ako ozdobiť svadobné auto

img1

Zdobenie auta zvyčajne spočíva na pleciach ženícha. To, či je to dobrá alebo zlá tradícia záleží od každého páru individuálne. V dnešnej dobe existuje veľa párov, ktorým naozaj záleží na výbere každej veci pri príprave svadby. Veľkú pozornosť a dôraz venujú aj dekorácii svojho svadobného auta.

Svadba v modrom

img1

Svadba v modrom – unikátna hra odtieňov práve na vašej svadbe Všetci zrejme poznáte svadobnú tradíciu z 19. storočia, ktorá hovorí, že pre to, aby sa svadba vydarila musí...

Ako vypustiť lampióny

img1

Ako vypustiť lietajúce lampióny Keď nadišla príležitosť na vypustenie lampiónov šťastia neváhali sme ani chvíľu. Našli sme vhodné miesto, ktoré bolo...

Nájdite svoju dokonalú svadobnú kyticu

kytica1

Kvety a svadba idú dokopy snáď tak, ako dvaja milujúci sa ľudia, ktorí sa rozhodli povedať si svoje „áno“. No vedeli ste, že pre každú nevestu existuje jedinečný kvet, ktorý je možné spojiť s jej osobou?

Súčet položiek 1 po 5 z 8

na stránke
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Táto stránka využíva cookies. Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním našich cookies. Viac info